Přejít k hlavnímu obsahu
poslední let 11.10.2023

Jedno obrovské děkujeme!

Včera jsme, v této sezóně naposledy, zamávali letounu Smartwings, který z Turecké Antalye dopravil cestující na naše letiště a brzy na to odletěl zpět již jen s posádkou.

Velké poděkování patří cestovní kanceláři Čedok (#cedok), která se jako jediná nebála organizovat z našeho letiště dovolenkové zájezdy. Odměnou za to jim pak byla vyprodaná místa v letadlech. Velké poděkování, samozřejmě, patří letecké společnosti Smartwings (#flysmartwings), která „naše“ cestující dopravila vždy bezpečně a bez jediné minuty zpoždění do jejich vytoužených destinací.

A jaké by to bylo poděkování, kdybychom nezmínili vás, naše cestovatele, naše věrné fanoušky a všechny ty, co nám přáli, spolupracovali s námi nebo nám prostě jen drželi palce. Byla to pro nás první sezóna a neměli jsme to vůbec jednoduché. O to více si vaší podpory vážíme. Děkujeme ale i vám, kteří jste nám příliš nevěřili a třeba i nadále nevěříte,  protože i váš názor je pro nás důležitý.  

Děkujeme za spoustu krásných fotografií, přání, pozdravů a námětů, které jste nám poslali a stále posíláte. 

Zkrátka JEDNO OBROVSKÉ DĚKUJEME VÁM VŠEM!

S velkými letadly se na našem letišti ale neloučíme na dlouho! 

Zaleťte si od nás již v únoru za teplem s cestovní kanceláří Čedok do egyptské Taby.

https://bit.ly/CedokTabaZCB

A co teprve potom, až začne ta pravá dovolenková sezóna? Máme pro vás řadu překvapení. Sledujte nás na těchto stránkách a zachovejte nám přízeň. 

Na závěr ještě jedno úplně speciální poděkování - panu hejtmanovi Martinovi Kubovi . Za to, že to s letištěm nikdy nevzdal.

Co nejsrdečněji vás zdraví, a ještě jednou za vše děkují zaměstnanci letiště České Budějovice.